4 Aralık 2021 Güneş Tutulması günlüğü

Güneş yay burcunda tutulmaya giriyor. Ben astroloji eğitimime başlayalı henüz 2 ay olmadı. Bu konulara pek hakim değilim. Hatta hiç değilim. Sadece ileride ki günlerde çıkarım yapabilmek adına önemli tarihlerle ilgili günlükler tutmanın faydalı olacağını düşündüm. Çünkü bu tarz tutulmalar çok nadir oluyor ve muhakkak getirdikleri etkiler var. Belki götürdükleri de. Ayrıca tutulmanın doğum haritanızda hangi evde gerçekleştiği bilgisi size o ev konularında gözlem yapabilmek için daha spesifik bir alan veriyor.

Ben güneş tutulmasını 6. evde yaşıyor olucam. 6. ev konularında neler var; çalışma hayatı, yanında yada senin için çalışanlar, sağlık, diyet, kamuda çalışma, günlük rutinler, kronik hastalıklar, beslenme düzeni gibi gibi.

O zaman 6 ev konularına önümüzdeki özellikle 6 ay boyunca dikkat etmek önemli. Tabi bu arada 6 evimde Venüs ve Merkürle 150 derece açı yapan bir Neptün var. Bunların anlamlarına da henüz hakim değilim. Açılar derslerini henüz almadım. Ama buralardan bir şerler çıkacak onu biliyorum en azından.

Asıl merak ettiğim Yay burcu benim gölge burcum yani karanlık tarafım. Bana en uzak en bende olmayan.

Güneş tutulması beni parlatacak mı, gözümümü alacak görmek için zamana ihtiyacım olacak.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s